Konferencia

Dovoľujeme si Vás pozvať na slovensko-nemeckú konferenciu “Energetická obnova budov”, ktorá sa bude konať dňa 21. novembra 2017 v Bratislave, kde máte možnosť od odborníkov z Nemecka a Slovenska získať informácie o aktuálnych trendoch v oblasti sanácie budov.  

V rámci konferencie Vám odborníci z branže priblížia nové poznatky a aktuálne trendy v oboch krajinách. Počas nasledujúcich dvoch dní je možnosť viesť rozhovory o spolupráci so zúčastnenými nemeckými firmami, ktoré počas konferencie predstavia svoje technológie. Konferencia je určená odborníkom z branže, firmám, ako aj zástupcom inštitúcií.

Program konferencie na stiahnutie, ako aj online prihlášku nájdete na www.dsihk.sk/sk/podujatia. Konferencia bude simultánne tlmočená a účasť na nej je bezplatná.

Veríme, že získané informácie, ako i nadviazané kontakty budú pre Vás prínosom. V prípade záujmu nám, prosím, zašlite vyplnenú prihlášku najneskôr do 16. novembra 2017.

Taktiež Vám ponúkame možnosť v dňoch 22.- 23. novembra 2017 viesť individuálne rozhovory so zúčastnenými nemeckými firmami. Profily firiem nájdete taktiež na vyššie uvedenom linku. Váš záujem o rozhovor s jednotlivými firmami, prosím, vyznačte v prihláške na konferenciu.

Program konferencie si môžte stiahnuť TU