Kým minulý rok mieril Salón drevostavieb s konferenciou Grow UP! k výškam a viacpodlažným budovám z dreva, tento rok sa vracia ku svojim koreňom.

Premiéra Salonu dřevostaveb 2018

Architekt Palo Pokorný, Pokorny architekti , bude prezentovať svoje aktuálne stavby, ktoré rozhodne patria k tým najvýraznejším a najlepším na slovenskej scéne. Samozrejme predstaví aj Vilu v Záhorských Sadoch, ktorú publikoval v Ročenke drevostavieb 2017.

Markus Innauer a Sven Matt z rakúskeho štúdia Innauer-Matt Architekten patria ku špičkám vo svojom odbore. V Ročenke drevostavieb 2017 sa predstavili svojou ikonickou stavbu Dom pre Júliu a Björna a na prednáške iste predstaví aj svoje ďalšie úspešné realizácie.

Prihlásiť sa môžete TU


Ing. arch. Pavol Pokorný – po 15 rokoch architektonickej praxe sa rozhodol, že radikálne zmení prístup k tvorbe. Od roku 2009 navrhuje svoje projekty výlučne v energeticky úspornom štandarde. V portfóliu jeho architektonickej kancelárie je možné nájsť široké spektrum stavieb, od interiérov po priemyselné fabriky; od výstavných expozícií po kancelárske budovy. V poslednom období sa špecializuje na rodinné domy a drevostavby, s ktorými žne úspechy tak na domácej ako aj medzinárodnej architektonickej scéne.

http://www.pokornyarchitekti.sk