Život, na aký sme boli zvyknutí, sa zmenil zo dňa na deň. Korona kríza je tu a sme odhodlaní ju zvládnuť.


SKÚSME TO SPOLOČNE

Pripravme sa na časy po odznení krízy. Všetci čakáme, že pominie čím skôr, a bude dobre, ak budeme pripravení na lepšie časy, ktoré po kríze prídu, aj s našim pričinením. Potrebujeme dobrý plán, ktorý pomôže všetkým.


NÁVRAT DO LEPŠÍCH ČIAS

Máme plán, ktorého súčasťou je aj dávka optimizmu a odhodlania, že po kríze sa rýchlejšie dostaneme naspäť do komfortnej zóny, prispejeme k naštartovaniu zelenej ekonomiky a výstavbe pasívnych domov. 


PASÍVNY DOM POSKYTUJE LEPŠIE VYHLIADKY AJ V ZLÝCH ČASOCH

V týchto časoch sa opäť potvrdzuje, že bývať v pasívnom dome, či energeticky úspornom, je veľkou pomocou pre obyvateľov. Majú nižšie náklady spojené s prevádzkou a preto aj lepšie vyhliadky ťažké časy prekonať.


ČO PRE VÁS PRIPRAVUJEME


/  Prehliadku a prezentáciu ikony modernej architektúry – Vilu Tugendhat
Virtuálnu prehliadku Vily Tugendhat spojíme s prezentáciou našich odborníkov Ing.arch. Pala Pokorného a Ing. Vladimíra Šimkovica s názvom: Aká by bola vila Tugendhat, ikona modernej architektúry, ak by ju architekt navrhoval dnes? Zúčastniť sa bude môcť každý, stačí mať len počítač alebo smartfón.

/  Novú brožúru o výhodách pasívnych domov
Bude o princípoch pasívnych domov, o úspešných realizáciách a na koho sa záujemcovia o stavbu pasívneho domu môžu obrátiť. Materiál bude dostupný online a neskôr aj v tlačenej forme. Cieľovou skupinou sú koncoví zákazníci, distribúciu plánujeme riešiť cez obce, mestá a samosprávu.

/  Dni pasívnych domov 2020 – otvorené domy pre návštevníkov
Ako vždy v novembri, no ak to ešte nebude možné, tak v najbližšom možnom termíne. Záujemcovia o stavbu svojho domu budú mať opäť možnosť navštíviť pasívne domy a vypočuť si informácie o bývaní v nich z prvej ruky.


Ďalšie podrobnosti zverejníme už čoskoro. 
Dovtedy, prosíme, zostaňte doma a zostaňte s nami.