Tento ročník sa z epidemiologických dôvodov uskutoční online formou –  v dňoch 6. – 8. 11. si budete môcť prehliadnuť videá, fotografie a vypočuť sprievodné slovo za účasti architektov, projektantov alebo majiteľov. Dúfame, že vám aspoň čiastočne sprostredkujeme osobnú skúsenosť s pasívnymi domami, a v budúcom roku sa stretneme priamo v teréne


Užite si aktívny víkend v pasívnych domoch online!
Pasívne domy už dávno nie sú len domy, v ktorých usporíme na účtoch za kúrenie. Svojich majiteľov rozmaznávajú špecifickými vlastnosťami: poskytujú vysoký užívateľský komfort, slnko vpúšťajú dovnútra v tých správnych momentoch, starajú sa o neustály prísun čerstvého vzduchu a zaplatené teplo len tak nestrácajú. Skrátka pasívne domy už nie sú len pasívne, ale sú aktívnym a oddaným služobníkom na ceste k príjemnejšiemu životu v zdravom prostredí. 

Inšpirujte sa skúsenosťami tých, ktorí si pasívny dom už postavili.
Podujatie je určené pre všetkých záujemcov, ktorí chcú vedieť z prvej ruky, ako sa býva v pasívnych domoch a vypočuť si názory investorov, projektantov, realizátorov a užívateľov.

Ste obyvateľom pasívneho domu a užívate si jeho výhody a komfort?
Prihláste svoj nový alebo existujúci projekt – novostavbu či rekonštrukciu – do našej databázy a dovoľte budúcim stavebníkom počas ďalšieho ročníka Dní pasívnych domov nahliadnuť do vašich domácností. Ukážte zvedavým, že dom v pasívnom štandarde ponúka vysokú kvalitu a interiérovú pohodu, nevyžaduje zložité technológie a súčasne zaručuje extrémne nízke náklady na vykurovanie. Tešíme sa na nové podnety a architektonicky pôsobivé realizácie!


Zoznam domov , ktoré si budete môcť prehliadnuť a vypočuť ONLINE nájdete na webstránke Dní pasívnych domov:
dpd.iepd.sk