Vila Zahorske Sady, Palo Pokorný, Pokorny architekti

Veľtrh DREVODOMY A PASÍV , STRECHY A IZOLÁCIE, sa bude konať v roku 2020 po prvý krát. Výstavisko v Trenčíne tak reaguje na pozitívny vývoj v stavebníctve na Slovensku

Dátum: 23 – 25. január 2020
Miesto: Areál výstaviska Expo Center Trenčín
Adresa: K výstavisku 447/14, Trenčín

Aj vy sa rozhodujete, či stavať?
Infor­mácie o drevodomoch a zvlášť pasívnych domoch vás určite presvedčia, že sa to oplatí. Príďte si po informácie o výhodách a už v inom nebudete chcieť bývať. Priateľský k ekológii a ochrana životného prostredia, nízka ba až nulová spotreba energií, rekordne krátky čas na stavbu, kvalita bývania z hľadiska vnútorného prostredia v drevodome, kvalitná izolácia, základ úspory nákladov … to sú termíny, ktoré sa budú skloňovať na veľtrhu v Trenčíne. Získajte prehľad o novinkách a možnostiach pri výstavbe súčasných, moderných, nízkonákladových domov ešte pred začiatkom stavebnej sezóny. Veríme, že v spolupráci s našimi odbornými a mediálnymi partnermi sa nám podarí pripraviť kvalitné podujatie, ktoré splní vaše očakávania.


Počas veľtrhu bude prebiehať aj poradenstvo a prezentácie, na ktorom sa zúčastnia členovia iEPD z VIZE ateliér, kolega Ing. Michal Lešinský, a ďalší členovia iEPD.


Príďte sa pozrieť aj vy.