Nové Internorm okno KF 510 s plne integrovaným uzamykaním a revolučnou technológiou I-tec Secure je absolútnou novinkou na trhu. Vďaka integrovaným klapkám sa okno KF 510 nielen jednoducho čistí, ale taktiež ponúka dokonalú bezpečnosť pre Váš domov. Internorm teraz ponúka toto bezkonkurenčné okno v akcii za zvýhodnenú cenu. Do 30.11.2023 získate toto okno za cenu okna KF410!


Vaša bezpečnosť a maximálny komfort bývania sú pre nás dôležité! Preto ponúkame nové okno KF 510, ktoré spája inovatívnu technológiu s puristickým dizajnom. V krídle okna je ukryté revolučné uzamykanie I-tec Secure, ktoré poskytuje maximálnu bezpečnosť vášho domova vďaka patentovanému mechanizmu klapky. Vysoký podiel skla, ktorý vzniká vďaka úzkemu rám okna, podčiarkuje lineárnu modernú architektúru domu a prepúšťa do miestností ešte viac denného svetla. Vďaka prémiovému pokoveniu skla ECLAZ® v štandarde sa zvyšuje komfort bývania vo vašom domove.

 

S bezkonkurenčným uzamykaním I-tec Secure si môžete byť istí, že vaše okná ponúkajú spoľahlivú ochranu. Precízne uzamknutie krídla okna s rámom prevezmú namiesto bežných zaisťovacích kolíkov klapky. Vypáčenie okna je prakticky nemožné. I-tec Secure je štandardne integrované v novom okne KF 510 a dosahuje bezpečnostnú triedu až RC3.

Uzamykanie I-tec Secure vám ponúka:

– Perfektnú bezpečnosť vďaka integrovaným klapkám

– I-tec Secure je možné vo vyhotovení RC

– Vypáčenie okna je takmer nemožné

– Pekný vzhľad, pretože nie sú viditeľné žiadne uzamykacie časti

– Jednoduché čistenie a údržba

Moderný dizajn a presvetlené miestnosti

Správny dizajn okien hrá dôležitú úlohu pre skutočne príjemný pocit domova. Štíhly rám nového okna KF 510 v kombinácii s rovným a hranatým vzhľadom tvorí základ modernej architektúry. Úzky rám bez zasklievacej lišty z vnútornej strany vytvára priestor pre viac skla a tým umožňuje vpustiť viac svetla do miestnosti a väčší výhľad do prírody.

Okno je dostupné v plastovom alebo plast-hliníkovom vyhotovení v rôznych interiérových a exteriérových farbách. Ale bez ohľadu na to, či v klasickom bielom plaste alebo s hliníkovým krytom odolným voči poveternostným vplyvom, KF 510 zodpovedá vďaka puristickému dizajnu so štíhlym rámom nadčasovej architektúre.

Maximálny komfort

Viac svetla v miestnostiach pre zdravšie bývanie a pohodlie – to ponúka KF 510 vďaka úzkemu rámu a prémiovému pokoveniu skla ECLAZ® už ako štandard. Podiely modrej vo svetelnom spektre sa prechodom cez sklo zosilnia a zabezpečujú viac denného svetla v interiéri. A to vás robí nielen zdravými a šťastnými, ale aj šikovnými, krásnymi a aj o niečo bohatšími.

 

 

Zdroj: Internorm