Ďakujeme, že ste prišli! 
 
 
ĎAKUJEME všetkým včerajším hosťom za fantastické prezentácie:
Iľjovi a Tomášovi za úvod, Petrovi za kontext k Novému európskemu Bauhausu, skvelým Davidovi a Merve zo Straddle3, Markusovi z Einszueins (prajeme skoré uzdravenie), Alexandre a Tomášovi z KOGAA studio, (držíme palce vo všetkom!); Štěpánovi, Andrei, Martinovi za SK-CZ pohľad na vec, Catherine za inšpiráciu z Paríža a Jakobovi z Querkraft za naozaj ľudský a vtipný prístup, ale najmä za odbornosť a zanietenosť, Filipovi a Samuelovi z Corwinu a Borisovi z Novej Cvernovky a ich vysoké méty, nech sa to podarí!
 
Veľká vďaka za moderovanie a diskusie, Nore, Martinovi, Zuzane, Ľubici, a všetkým z prípravného tímu, Andrei, Ivane, a Márii Riškovej, ambasádorke NEB.
 
Ďakujeme Novej Cvernovke za technickú podporu a skvelý catering, za dobrovoľnú pomoc študentom a doktorantom z Fakulty architektúry Jakubovi, Slávke, Soni, ktoré kvôli konferencii zmeškali prednášky, ale že vraj sa viac naučili u nás. 
 
Veľmi oceňujeme podporu našich partnerov, SKA, CPD, VÚB, Rehau, Refaglass, Internorm, a Life, a Európskej klimatickej iniciatíve EUKI, bez ktorých by túto konferenciu nebolo možné zorganizovať.
 
Vidíme sa na ďalších podujatiach.
 

Tí, čo ste nemali možnosť, alebo ste nestihli všetky 3 bloky, nemusíte zúfať, pretože ich čoskoro uverejníme na našom YOUTUBE kanáli. Fotky z konferencie a viac informácií o týchto témach a budeme zverejňovať na úplne novom portáli o udržateľnej architektúre: https://climarchi.net/

Kompletný program a bio speakrov na 2022.iepd.sk