Ponúka Vám firma projekt pasívneho domu alebo pasívny dom na kľúč? V súčasnosti v stavebníctve rýchlo pribúdajú subjekty, ktoré síce ponúkajú pasívne domy, no častokrát o nich nemajú dosť informácií – o realizáciách ani nehovoriac – a používajú ich iba ako reklamný trik.


Poraďte sa a nechajte si svoj dom prepočítať u našich odborníkov

Prepočítame projekt Vášho domu v programe pre pasívne domy PHPP, ktorý je určený na energetickú optimalizáciu. V prípade záujmu o túto službu nám jednoducho zašlete (v elektronickej forme) projektovú dokumentáciu včítane situácie okolitej zástavby, orientácie voči svetovým stranám a navrhovanými skladbami konštrukcie. Projekt vám posúdime a v prípade potreby navrhneme optimalizačné opatrenia.

Výpočet PHPP – posúdi, či projekt domu naozaj spĺňa sľubovanú úroveň energetickej efektívnosti, v procese projektovania však môže vďaka optimalizácii návrhu pomôcť dosiahnuť parametre pasívneho domu alebo sa mu čo najviac priblížiť.

Cena je určovaná podľa náročnosti a veľkosti stavby.


Odporúčame tiež:

Minidotazník spolu so základnými praktickými informáciami DESATORO PASÍVNEHO DOMU 


V prípade záujmu o tieto služby napíšte nám cez kontaktný formulár v päte stránky.

Posúdenie a optimalizácia projektu vytvára iba predpoklad pre to, aby bol pasívny štandard dosiahnutý. O dobrom výsledku rozhoduje aj kvalitná realizácia stavby. Preto vám odporúčame vyberať si realizačné firmy spomedzi našich členov, keďže už majú s výstavbou pasívnych domov skúsenosti.

Predaj PHPP a designPH