Spoločnosť Rehau Vás pozýva na podujatie, ktoré prináša inšpirácie v oblasti vykurovania a chladenia. 
Tepelne aktivované stavebné konštrukcie BKT prichádzajú do stavebnej praxe na Slovensku a Česku. Napomáha tomu viac ako 30 ročný vedecký výskum a dôsledné praktické overenie tejto technológie budúcnosti, najmä v oblasti administratívnych a komerčných budov.

Stovky realizovaných stavieb v blízkom okolí sú toho dôkazom, misiou konferencie bkt.summit je preto popularizácia vykurovania a chladenia BKT v kruhu odbornej verejnosti v branži TZB, architektúry, stavebníctva a realít. BKT totiž v sebe spája výhody nízkych investičných a prevádzkových nákladov s vysokým tepelným komfortom a ekológiou pri vykurovaní aj chladení. 


Zaregistrujte sa na https://bktsummit.online/sign/in


Spoločnosť Rehau patrí k popredným pionierom v oblasti tepelne aktivovaných stavebných konštrukcií, preto aj skratka BKT pochádza z nemčiny (BetonKernTemperierung), technológia je však známa aj pod anglickým označením TABS (Thermally Activated Building System).

Rozšírte svoje odborné horizonty a načerpajte inšpirácie pre svoje ďalšie pracovné aktivity. Nemusíte cestovať nikam, konferenciu navštívite v profesionálnom ONLINE prostredí s možnosťou interakcií s odborníkmi, a to celkom bezplatne!

https://www.rehau.com/sk-sk/