Ako na to?  2 % z Vašej dane nám pomôžu.


Chceli by ste bývať v pasívnom dome, či energeticky plusovom dome? Je to možné, avšak…

Na to, aby sme na Slovensku stavali estetické a udržateľné budovy, v ktorých sa budeme cítiť dobre a za ich prevádzku budeme platiť zlomok súčasných výdavkov za energie, ešte treba veľa zmeniť. Treba presvedčiť štátnu správu, aby podporovala správne a systémové riešenia, treba presvedčiť architektov, aby zmenili svoje stereotypy v navrhovaní budov, treba vysvetliť developerom, že dokážu robiť aj kvalitnú bytovú výstavbu za prijateľné ceny, treba presvedčiť všetkých, že treba konať.

My dokážeme robiť z malých vecí veľké.
Náš inštitút je poprednou organizáciou v oblasti presadzovania zmien pri navrhovaní budov na Slovensku. Od roku 2005 podporujeme uplatňovanie inovatívnych riešení v oblasti energetickej hospodárnosti budov, využívanie moderných materiálov, produktov a technických zariadení v budovách, komplexné riešenia a dôsledné uplatňovanie princípov udržateľnej architektúry.
Počas tohto obdobia sme zorganizovali desiatky podujatí, medzi ktorými si získali veľmi dobrý ohlas najmä konferencie s medzinárodnou účasťou, vzdelávacie semináre pre profesionálov, letná škola udržateľnej architektúry pre študentov, diskusné kluby, či exkurzie na Slovensku a v zahraničí.
Viac informácií o našej práci nájdete na iepd.sk


iEPD  je oprávnený prijímateľ 2% : http://iepd.sk/darujte-nam-2/

Ďakujeme.

Spracoval: iEPD