Blíži sa ďalší aktívny víkend v pasívnych domoch! Už 11. a 12. novembra.

Téma energetickej efektívnosti nikdy nebola aktuálnejšia. Ak chcete spoznať budovy, ktoré Vám nielen usporia na účtoch za kúrenie desiatky percent, ale zároveň poskytujú vysoký užívateľský komfort, využívajú zisky energie zo Slnka a starajú sa o neustály prísun čerstvého vzduchu, toto podujatie nesmiete zmeškať. 

DNI PASÍVNYCH DOMOV je podujatie určené pre všetkých záujemcov, ktorí chcú na vlastné oči vidieť, ako sa býva v pasívnych domoch, zažiť kvalitu vnútorného prostredia a vypočuť si názory investorov, projektantov, realizátorov a užívateľov.


KEDY?  11. – 12. novembra 2022

KDE? online aj naživo na celom Slovensku

Máte záujem o výstavbu energeticky úsporného domu či aj väčšej stavby?
Inšpirujte sa skúsenosťami tých, ktorí si pasívny dom už postavili.

Ste obyvateľom pasívneho domu a užívate si jeho výhody a komfort?
Prihláste svoj projekt – novostavbu či rekonštrukciu – do našej databázy a dovoľte budúcim stavebníkom a investorom počas tohtoročných Dní pasívnych domov nahliadnuť do vašich domovov. Umožnite im inšpirovať sa a nadchnúť sa myšlienkou, ktorá presvedčila aj Vás. Ukážte záujemcom, že dom v pasívnom štandarde ponúka vysokú kvalitu a interiérovú pohodu, nevyžaduje zložité technológie a súčasne zaručuje extrémne nízke náklady na prevádzku. Tešíme sa na nové podnety a architektonicky pôsobivé realizácie!

Prihlásiť sa na online prezentáciu môžete TU.


Na stránke DNI PASÍVNYCH DOMOV nájdete:

Potrebujete viac informácií? Napíšte nám na dpd@iepd.sk


titulná fotka: Vize ateliér