Každoročne patrí druhý novembrový víkend medzinárodným „Dňom pasívnych domov“. Je to podujatia určené pre všetkých záujemcov, ktorí chcú na vlastné oči vidieť výstavbu a užívanie pasívnych domov, vyskúšať si kvalitu vnútorného prostredia v nich a vypočuť si názory ich investorov, projektantov, realizátorov a užívateľov. Organizáciu DPD zabezpečuje a koordinuje iEPD. Môžete navštíviť niektoré z desiatok domov, ktoré ich majitelia otvárajú pre verejnosť. Prihlasovanie domov i registrácia termínov návštev v nich prebieha na samostatných stránkach DPD.

TLAČOVÁ SPRÁVA NA STIAHNUTIE


Dni pasívnych domov 2016:  11. – 13. november

Ste obyvateľom pasívneho domu a užívate si jeho výhody a komfort? Prihláste svoj nový alebo existujúci projekt – novostavbu či rekonštrukciu – do našej databázy a dovoľte budúcim stavebníkom a investorom počas tohtoročných Dní pasívnych domov nahliadnuť do vašich domovov. Umožnite im inšpirovať sa a nadchnúť sa myšlienkou, ktorá presvedčila aj Vás. Ukážte zvedavým, že dom v pasívnom štandarde ponúka vysokú kvalitu a interiérovú pohodu, nevyžaduje zložité technológie a súčasne zaručuje extrémne nízke náklady na prevádzku. Tešíme sa na nové podnety a architektonicky pôsobivé realizácie!

Máte záujem o výstavbu energeticky úsporného domu či aj väčšej stavby? Inšpirujte sa skúsenosťami tých, ktorí to skúsili pred Vami!


Využite možnosť prihlásiť sa na EXKURZIU DO PASÍVNYCH DOMOV, ktorú so spoločnosťou XELLA pripravujeme dňa 12. 11. 2016

Čítať viac…


Stránka Dni pasívnych domov (dpd.iepd.sk) ponúka:


Pár obrázkov z úspešných DPD 2015:

dpd2015-P1580996mdpd2015-P1580993mdpd2015-P1580943mdpd2015-P1580929m