phpp-seminár

Spoznajte novinky v PHPP 9 a využite zjednodušenie práce vďaka pluginu designPH

PHPP je jednoducho použiteľný nástroj na navrhovanie a optimalizáciu energeticky úsporných budov určený najmä pre architektov i projektantov.

Program designPH, ktorý je modulom pre známy modelovací, vizualizačný a projekčný nástroj SketchUP, umožňuje overiť si energetickú náročnosť budovy už v prvých štádiách 3D návrhu. Po dokončení modelu automaticky prenesie jeho geometrické charakteristiky do PHPP.


Cieľová skupina:
Seminár je určený pre začiatočníkov aj mierne pokročilých.

Termín:

aktuálne nie je stanovený termín

 

Miesto konania: 
Vysoká škola manažmentu / City University of Seattle
1. poschodie
Panónska cesta 17, 85101 Bratislava-Petržalka


Cena, zľavy

Účasť na dvojdňovom seminári je podmienená platnou licenciou programu PHPP 9 (v prípade kúpy PHPP 9 inde než od iEPD to treba preukázať dokladom).
Kúpa softvéru designPH (plugin SketchUp-u) nie je pre účastníkov povinná. Odporúčame aspoň inštaláciu demoverzie, tá však nie je kompatibilná s PHPP 9 ani s najnovším SketchUp-om.

Výsledná cena je súčtom ceny seminára a softvéru. Cena zahŕňa tlačené prezentácie, obed a občerstvenie počas prestávok. Cestu a ubytovanie si hradia účastníci individuálne.

Účastnícky poplatok základný (dva dni):   160 €
Pre členov  iEPD, iPHA a pre študentov:   144 €

Prihláška


Softvér sa objednáva samostatne, na stránke PHPP /designPH sú jeho aktuálne ceny. Pre uplatnenie nižšieuvedenej zľavy zadajte pri jeho objednávke v poli „Špeciálne požiadavky…“ text „SEMINÁR“. Namiesto platby cez dobierku uhradíte cenu seminára aj softvéru naraz prevodom. Vaša cena (v zátvorke pre členov iEPD, iPHA a pre študentov):

  • Seminár plus program PHPP 9.2:    340 € 
  • Seminár plus PHPP 9.2 plus designPH:    540 €
  • Seminár plus program designPH:*    370  €

    * Len pre držiteľov platnej licencie PHPP 9

Vďaka PHPP 9 dnes môžete spočítať aj energetickú bilanciu väčších obytných alebo nebytových stavieb.

Na Slovensku prvé realizácie budov v pasívnom štandarde, ktorými nie sú rodinné domy, spočítate na prstoch jednej ruky. V zahraničí je však množstvo príkladov potvrdzujúcich, že je to dobré riešenie aj pre väčšie objekty. V týchto prípadoch je nevyhnutný komplexný prístup k riešeniu kvalitného tepelnoizolačného obalu budovy, rovnako ako aj systémov vetrania, efektívneho vykurovania a využívania obnoviteľných zdrojov energie – PHPP 9 vám pritom pomôže!

PHPP poznáte už dlhšie, ale o designPH ste ešte nepočuli? Vyskúšajte ho…

Nie je to prekvapujúce, pretože táto nadstavba začala fungovať až s PHPP 8, súčasná vylepšená verzia je však kompatibilná iba s PHPP 9. Viac o designPH nájdete na www.designph.org, tam si môžete stiahnuť aj jeho demoverziu na vyskúšanie. Program designPH, ktorý je modulom pre známy modelovací, vizualizačný a projekčný nástroj SketchUP, umožňuje overiť si energetickú náročnosť už v prvých štádiách návrhu.

designPH spraví jednoduchú energetickú bilanciu už v úvodných 3D skiciach a automaticky vyexportuje geometrické charakteristiky dokončeného modelu do výpočtového programu PHPP.

Lektori: Ing. Vladimír Šimkovic, Ing. Oldřich Bulla